O ścieżkach

Cześć.

Jestem Przemek i mam nadzieję, że znalazłeś się tutaj nie przypadkowo. Ale jeśli jest inaczej, to byłoby mi bardzo miło, gdybyś zatrzymał się na stronie tego skromnego przedsięwzięcia na trochę dłużej. Niech to będzie takie małe „dzień dobry” między Tobą, a regionem Polski, który jest mi bardzo bliski.

sciezkami.pl to wypadkowa moich kilkuletnich poszukiwań. Poszukiwań, które przeszły drogę poprzez portal muzyczny, podcasty, vlogi, blogi i kilometry zrobione na nogach. Poszukiwań pełnych zakrętów, ślepych zaułków i radości z odnajdywania samego siebie.

Punktem kulminacyjnym tego procesu był projekt „Nie zostawiaj ULTRA śladów…”, który pokazał mi bardzo dosadnie czego sam oczekiwałbym turystycznie i krajoznawczo od moich rodzinnych stron – okolic Płocka. Przygotowując się do tego wyzwania znalazłem jedynie suche opisy czerwonego szlaku im Bolesława Krzywoustego oraz kilka filmów na YouTube, które mocno odbiegają jakością od standardów jakie jest nam w stanie zapewnić niniejszy portal – w tym celu powstało właśnie sciezkami.pl

Bo my wszyscy chodzimy jakimiś ścieżkami – ja zapraszam Cię tutaj na swoją.